Присоединиться

У Вас нет прав для создания постов в данной группе. Убедитесь, что вы вошли в аккаунт, подписаны на группу и администратор разрешил создавать в ней посты.

#Випускний_Без_Кордонів (шукайте більше інформації за цим тегом). Продовжує нашу рубрику #Україна! Випускник київської школи відзначає "Останній дзвоник" купанням у фонтані.

d291a4d72d73515c6a33563bf31e6fe3_2grzkjfVLJ0.jpg

Дорогі батьки! Зараз саме час перестати тиснути на стомлену дитину і сказати їй про те, як ви її любите! Бажаємо всім і дітям і батькам гарного та спокійного сну - ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!

Ваш Проект "Освіта без кордонів"

8fbd92eea83c68cdda558e0592abecea_K5w1qS-wfas.jpg

Якщо вам потрібно зробити грошовий переказ у Польщі, тоді ця інформація для вас!

Грошові перекази реалізуються Western Union і MoneyGram. Грошові перекази Western Union реалізуються в обраних пунктах банків Pekao SA і банк Spoldzielczy, а також деяких пунктах обміну валюти. Докладний список пунктів знаходиться на сайті: www.westernunion.com.pl

Перекази MoneyGram можна реалізувати у філіях банку BGZ, обмін валют, банк Pocztowy, Bank BPS та інших пунктаx. Докладний перелік пунктів знаходиться на сайті: www.moneygram.com

От ваш студент зрадіє))

#ПроектОБК

8fbd92eea83c68cdda558e0592abecea_scW6g-Vak_w.jpg

Навіщо потрібно вчитися у вищом навчальному закладі?

Люди, що відучилися в університеті, навіть розмовляють по іншому, ніж ті, хто вирішив з тих чи інших причин, що їм це не потрібно. Вищий навчальний заклад навчає вчитися, тому людина з вишкою, переважно і живе краще, і розвивається, а в подальшому не виникає складнощів пізнати те чи інше, так як людина вміє думати, а це, на наш погляд дуже важливо.

Ну а ми забезпечимо Вам вступ до найкращх ВНЗ!

#ПроектОБК

cb15c7cccee4cf701aff972cb1223326_7Piotq0Y49Y.jpg

Тільки після того, як останнє дерево зрубано. Лише після того, коли остання риба спіймана. Остання річка буде отруєна. Тільки тоді людство зрозуміє, що гроші не можна їсти.

cb15c7cccee4cf701aff972cb1223326_VgLueXgt1kk.jpg

Випускники коледжу запускають у небо повітряні кульки. Аляска, #США #Випускний_Без_Кордонів (шукайте більше інформації за цим тегом).

cb15c7cccee4cf701aff972cb1223326_zHj_9YKY_-w.jpg

Цікавитеся роботою у Польщі ?! Тоді вам варто це прочитати!

Варіанти трудового договору в Польщі: • umowa o pracę • umowa zlecenie • umowa o dzieło.

Umowa o pracę. Найзахищеніший, але і найрідший варіант договору, який ви можете знайти в Польщі. Це єдиний договір, який захищений трудовим кодексом Польщі. Що означає, якщо ви працюєте по umowa o pracę, то у вас є деякі соціальні гарантії і захищеність з боку держави. Засади цього договору:

 1. Робочий день - 8 годин і менше;
 2. Заробітна плата не нижче мінімальної - 2000 злотих.
 3. Гарантована і оплачувана відпустка – 20 днів у кожні півроку;
 4. Оплачувані лікарняні;
 5. Роботодавець не може вас звільнити до закінчення терміну дії договору;
 6. Договір на постійну роботу.

Umowa zlecenie. В основному, всі працюють саме по цьому трудового договору, на чому наполягають самі роботодавці. Якщо це постаратися перекласти українською, то це буде «трудовий контракт», в якому ви окремо повинні будете обговорити і прописати всі умови, на яких ви працюєте. Тут вже у вас вже немає ніяких соціальної захищеності. Засади цього договору:

 1. Робочий день до 12 годин;
 2. будь-яка зарплата, що не гарантована ніяким мінімумом;
 3. Відпустка не оплачується
 4. Лікарняні не оплачуються;
 5. Працювати слід так, як прописано в цьому договорі, але без жодних соціальних гарантій.
 6. Договір на постійну роботу.

Umowa o dzieło. Останній вид трудового документа - це umowa o dzieło. Це аналог попереднього договору з тією тільки різницею, що umowa zlecenie - це договір на постійну роботу, скажімо на півроку або той термін, на який ви доиовилися, а umowa o dzieło - це ваш трудовий договір на певний вид роботи до її повного закінчення. Тобто не на термін, а, наприклад, якщо ви найнялися здати якийсь об'єкт. Так ось після здачі цього об'єкту ваша umowa o dzieło вже вважається недійсною. Там теж немає ніяких соціальних гарантій, ви просто працюєте на тих умовах, які прописані в самій umowa o dzieło.

Ось такі ось відмінності між трьома документами. У більшості випадків роботодавці пропонують вам umowa zlecenie, тому що за цим документом вони можуть навантажувати вас роботою в тому обсязі, в якому захочуть. Платити податки, якщо ви працюєте офіційно, роботодавці все одно зобов'язані.

Нагадаємо лишень, що згідно законодавства РП студенти мають право працювати не більше 20 годин на тиждень! А з 1.01.2017 мінімальна оплата за годину роботи становить 12 злотих ))

dce46329fd626572b064a40442accb72_fk8GhobTrok.jpg

💕☀🌹Теплий, сонячний день! Тепле, сонячне свято! 🌹☀💕 Вітаємо всіх Матусь, Бабусь і тих, хто тільки мріє стати Мамою з цим гарним і добрим святом - 💟ДНЕМ МАТЕРІ💟!

dce46329fd626572b064a40442accb72_xTC_ZStxzLA.jpg

Рубрика #Випускний_Без_Кордонів (шукайте більше інформації за цим тегом) продовжується. #Швеція: як святкують там? Святкування традиційно починаються ще вранці. Починають зі сніданку, до якого обов'язково взодить полуниця та шампанське. Одним з головних елементів свята є біла шапочка. На її підкладці всі, хто побажає можуть лишити розпис на пам'ять. А вже після урочистої частини ці шапоки підкидають у повітря.

dce46329fd626572b064a40442accb72_GNcdnU-lR9s.jpg

🇮🇹ІТАЛІЯ🇮🇹 І знову в ефірі наша нова рубрика #Освіта_без_кордонів! Вища освіта в Італії? Почитайте про її переваги:

👜Вартість навчання в державному університеті в Італії - близько 500 євро на рік, приватні ж ВНЗ встановлюють власні ціни (8 500 - 25 000 євро) 👜 Італія - країна №1 для отримання диплому в дизайні та моді 👜 Навчання в приватних ВНЗ Італіїї можливе італійською та англійською мовами 👜 Італія одна з найгарніших країн світу і має тісний зв'язок з нашою країною.

🇮🇹Школи дизайну в Італії: ✏дизайн у моді ✏управління в моді ✏дизайн інтер'єру ✏графічний дизайн ✏дизайн аксесуарів ✏управління брендом ✏імідж-консультант ✏дизайн реклами ✏ландшафтний дизайн ✏архітектура ✏інтерактивний дизайн ✏дизайн автомобілів ✏медіа-дизайн ✏сценічний дизайн та багато іншого.

Всього в Італії 47 державних університетів та 9 незалежних, що мають державну ліцензію. Тут збереглися середньовічні традиції. У свята студенти носять різнокольорові кепі в стилі Робін Гуда, а новачки проходять обряд повсячення у студенти.

🎓Навчальний рік в університетах починається в жовтні-листопаді і завершується в травні-червні. Хоча в приватних ВНЗ навчання може розпочинатися і в січні. Протягом року буває 3 сесії, і кожен студент сам вирішує, коли і які іспити йому здавати, так як всі мають індивідуальний навчальний план. Кожен іспит потребує величезної власної підготовки, адже на лекціях дають лише маленьку частину того, що ви повинні знати про предмет. Та й справляються з іспитами далеко не всі: до диплома доходять лише три людини з десяти вступивших.

Іноземні студенти при вступі на перший університетський цикл не здають вступних іспитів, тому теоретично, можна вступити маючи лише атестат про середню освіту. Але насправді це неможливо. Для того, щоб вступити на бакалаврат в державний чи приватний ВНЗ Італії, що видає дипломи державного зразка, потрібен 1 додатковий рік (в школі в Італії чи іншій країні, чи 1 курс нашого ВНЗ, чи 1 курс в іноземному ВНЗ).

До того ж багато італійських університетів має власну систему тестування мови. Хоча й офіційний іспит по італійській та англійській мові краще здати - він потрібен для отримання студентської візи.

🌍А от школи дизайну та академії витончених мистецтв приймають студентів за конкурсом, що достатньо великий, адже навчання в них дуже престижне. Як правило вимагається портфоліо.

Маючи міжнародний диплом, випускники університетів Італії користуються великим попитом на ринку праці. Після отримання вищої освіти у всіх студентів є можливість залишитися працювати в Італії. Дається 1 рік після закінчення ВНЗ для пошуку роботи.☝

Цікаваю є для вас така інформація? Пишіть нам про які країни хотіли би дізнатися в першу чергу!

5385fb0c7e6ed6b67582c20946fa6819_YS4f1irGVwQ.jpg

"Освіта без кордонів" продовжує рубрику: #Випускний_Без_Кордонів (шукайте більше інформації за цим тегом).

В #ПАР кінець навчального року припадає на кінець календарного року. Тому час випускних - це листопад. Ще досі навчання в школі для деяких місцевостей є екзотикою та великим досягненням для всієї родини. Тому на свято приходить вся величезна родина, і всі в своїх етнічних костюмах.

5385fb0c7e6ed6b67582c20946fa6819_8V1S3wzt0NE.jpg

Війни ведуться не тільки в окопах, а й в тиші наукових лабораторій. Якби не польські математики, які розшифрували «Енігму», Друга світова війна могла триватиме набагато довше.

Польські математики з Познанського університету (зліва направо): Хенрік Зигальській, Єжи Ружицький, Маріан Реевскій, які зламали в 1932 р шифр «Енігми», головною шифрувальної машини гітлерівської Німеччини. Успіх польських криптологів з Бюро шифрів дозволив британцям прочитати німецьку шифровану кореспонденцію під час Другої світової війни. Саме це зробило велику допомогу в перемозі союзників. Фото: Польське агентство друку

50c6c85ae3bec11dabb761f7d0592c48_yTU8LIpAGK0.jpg

У роки війни на окупованих польських землях німці заснували близько 2 000 різного роду таборів. Безумовно, вершиною цього жорстокого конвеєра став табір Аушвіц-Біркенау - найбільша фабрика смерті у всій окупованій Європі.

50c6c85ae3bec11dabb761f7d0592c48_dz9akX7uYCQ.jpg

Польща була єдиною європейською країною, що боролася (не раз зазнаючи поразки, але жодного разу не капітулювавши) з першого і до останнього дня Другої світової війни.

50c6c85ae3bec11dabb761f7d0592c48_5Vv1VdEtXqM.jpg

"Освіта без кордонів" продовжує рубрику #Випускний_Без_Кордонів (шукайте більше інформації за цим тегом). #Куба - всі на пляж! Спочатку все досить традиційно: лінійка, дипломи та урочисті промови. А от потім всі ідуть на пляж та розважаються до самого ранку. Ну, виходячи з того, що наші випускники ходять зустрічати схід сонця до води - ми майже на Кубі 😊

133d9e5e98b0ff4889dfb9a0a092eaf9_jDoXVDRy150.jpg

Топ 7 фильмов про выпускной для вашего настроения!

 1. Это все она;
 2. Дрянные девчонки;
 3. Выпускной;
 4. Загадай желание;
 5. Нецелованная;
 6. 10 причин моей ненависти;
 7. Бриолин. Приятного просмотра!
133d9e5e98b0ff4889dfb9a0a092eaf9_LM4qUNziIiM.jpg

#Випускний_Без_Кордонів (шукайте більше інформації за цим тегом). Сьогодні розповідь про #Австралію! Оригінальність у моді! Не на лімузині відправляються на свій шкільний бал випускники Австралії. Чим оригінальніший транспорт - тим краще. Це може бути що завгодно, кабріолет, машина шкидкої допомоги, тракторець чи навіть пожежна машина. 😊

А який транспорт обрали би ви?

133d9e5e98b0ff4889dfb9a0a092eaf9_15JvkjZ2X5M.jpg

Наша нова рубрика #Випускний_Без_Кордонів (шукайте більше інформації за цим тегом). Сьогодні розповідь про #Китай! В Китаї після шкільного випускного доводиться ретельно прибирати вулиці. Є така традиція: викидати з вікон все, що може нагадувати про школу. Все: зошити, олівці, лінійки, ручки, іноді навіть форму! Виглядає дивно 😊

291b5441ddbd7e3eb42732d5bfd656e8_yr_elXSmJ3s.jpg

Друзі, зверніть увагу! Якщо плануєте подорож Польщею ці дні, зауважте, що і 1 і 3 травня - це святкові вихідні дні. Гарних вихідних вам і сонечка ці дні! Ваш #ПроектОБК

291b5441ddbd7e3eb42732d5bfd656e8_1XUSZ9g66KY.jpg

Вже зовсім скоро випускники покинуть школу назавжди. Але спочатку будуть тривожні дні ЗНО та святковий випускний вечір. А як святкують випускні у різних країнах? "Освіта без кордонів" відкриває сьогодні нову рубрику: #Випускний_Без_Кордонів (шукайте більше інформації за цим тегом). І першою стане #Польща У Польщі замість випускного проводиться так звана Stodniowka. Це традиційний випускний бал, що проводиться за сто днів до завершення школи (приблизно кінець січня). Він зазвичай починається полонезом. Першою парою в полонезі стає директор школи з випускником чи випускницею, а вже далі стартує офіційна частина з врученням дипломів та святкуваннями.

291b5441ddbd7e3eb42732d5bfd656e8_fJPS2QLLNks.jpg

Отримати освіту за кордоном заради того, щоб отримати освіту за кордоном - немає сенсу. Потрібно визначитись, чого ви хочете досягти за допомогою цієї освіти - ким стати, де знайти роботу.

355bc387d3a4571bab82201ec5fad40a_g9BX284Illc.jpg

Отакі зубри живуть у Біловежському національному парку ( Białowieski Park Narodowy)! Вражають, правда?

#ПроектОБК

355bc387d3a4571bab82201ec5fad40a_jDWyHrLZJl4.jpg

Поливальний понеділок - Польські Великодні традиції

Поливальний понеділок чи смігус-дингус – це другий день свята, коли прийнято обливати своїх близьких, та навіть незнайомих водою. Дана традиція сходить до стародавньої язичницької практици, пов’язаної з символічним пробудженням природи до життя і весняним очищенням від бруду і хвороб. Облиті у цей день дівчата мали більше шансів вийти заміж.

До цих пір в селах на півдні Польщі буває, що у святковий понеділок вранці господарі поливають свої поля освяченою водою. Все ще жива традиція жартувати над сусідами, наприклад, переносячи сільськогосподарські інструменти на дах або ховаючи відра для води.

#Польща #Великдень #ПроектОБК

47d43ae9527ab68bc53ccba42d44b445_cjE2vm4coO4.jpg

Дорогі друзі, партнери та студенти! Сердечно вітаємо Вас з величним святом Воскресіння Христового!

Щиро вітаємо усіх Вас з Світлими Великодніми Святами. Нехай з Великоднем до Вашої оселі прийде здоров'я, любов, щастя, добробут, душа нехай світлішою стає, серце пламеніє любов'ю, а помисли стануть щирими та добрими. Всіх Вам земних благ!

З найкращими побажаннями, колектив Проекту «Освіта без кордонів»

47d43ae9527ab68bc53ccba42d44b445_mMIovpA8eCE.jpg

Пасхальна трапеза - Польські Великодні традиції

Воскресіння Христове починається з пасхальної заутрені – ранкового урочистого богослужіння з процесією. У минулі роки в цей незвичайний день дітям дозволяли стріляти петардами або пістонами. Коли вся родина сідає до святкового сніданку, стіл накривають білою скатертиною та прикрашають писанками (фарбованими яйцями), курчам, вербовими баранчиками або свіжими квітами. На почесному місці стоїть корзинка з освяченою їжею.

Під час пасхальної трапези прийнято ділитися освяченими яйцями, що за своєю формою та символікою нагадує різдвяний поділ облатками. Цим святковим ранком спочатку їдять напередодні освячені продукти. На столі повинні бути обов’язково присутніми традиційний жур, м’ясо, ковбаса, паштети, фаршировані яйця, а на десерт – дріжджова паска та мазурка. Діти обожнюють шоколадні зайчики, курчата і баранчики.

#Польща #Великдень #ПроектОБК

347034fa6400543050c59cd7ed5be1ce_s_Yoso50cTQ.jpg