Присоединиться

Трійця

День Святої Трійці, або П'ятидесятниця, відзначається через 50 днів після Великодня. Тому щороку дата цього свята змінюється.

У цей день на землю у вигляді язиків полум'я зійшли апостоли Святого Духа. Це здійснилося у святі П'ятидесятниці, яке відзначали на 50-й день після іудейського Великодня. Сама назва свята відображає суть вчення про Триєдність Бога.

З моменту зішестя на землю апостолів це свято стали відзначати християни всього світу. У цей день церкви і будинки прикрашають молодою зеленню (гілками дерев, квітами, травами). Молода зелень символізують приношення Богові дарів природи, якими багата наша земля в даний сезон року. Так само зелень символізують і саму Церкву, яка стала процвітати.

У нашій країні це свято відзначають в основному в церкві і сімейному колі. У цей день вулиці міст порожніють, а села наповнюються народом.

Наші фахівці пропонують вам поринути у світ українських свят і відвідати село. Спеціально для вас ми пропонуємо традиційні святкові страви, церковну службу і святкування цього свята за звичаями наших предків.

Наші фахівці допоможуть вам зробити ваш відпочинок незабутнім, пізнавальним і корисним.

dabacb0f5ec10402589a8f6897bae444_vTSr3bGPdJ0.jpg