Присоединиться

Ексклюзивна програмка до матчу «Карпати» – «Ворскла»

Спеціально до поєдинку «Карпат» з «Ворсклою» Інформаційний центр львівського клубу підготував яскраву програмку, що стане бажаною для усіх колекціонерів, а також цікавою і пізнавальною для уболівальників.

Як завжди, на 24-х сторінках видання на вас чекає багато статистики та свіжої інформації. Головна тема випуску – історія камбеків «Карпат» у чемпіонатах України. Відмінний поєдинок на «Дніпро-Арені», де львів’яни здобули вольову перемогу став повторенням трьох інших подвигів, коли «зелено-білі» по ходу матчу поступалися з рахунком 0:2 і у підсумку перемагали.

В об’єктиві – трилер 1992-го року з «Чорноморцем», коли за «Карпати» дебютував Богдан Стронціцький. Також згадуємо класний камбек у зустрічі з «Кривбасом» на початку нового тисячоліття, про який розповідає герой двобою Тарас Кабанов. Не можна оминути ще один яскравий матч десятирічної давнини, коли «Карпати» здобули вольову перемогу у львівському дербі з ФК «Львів». Відтак, читайте про всі карпатівські камбеки у програмці до недільного поєдинку.

Придбати передматчеву програмку можна на стадіоні «Арена Львів» у касах, а також у наметах з клубною атрибутикою. Якщо ж вам не пощастить стати власником програмки, вже згодом вона буде доступною в Інтернет-магазині ФК «Карпати», а також у магазині «Фанат».

c95baf1c5263945b8534f1735f4454b5_kkEPOBJZF7g.jpg