Присоединиться

🇮🇹ІТАЛІЯ🇮🇹 І знову в ефірі наша нова рубрика #Освіта_без_кордонів! Вища освіта в Італії? Почитайте про її переваги:

👜Вартість навчання в державному університеті в Італії - близько 500 євро на рік, приватні ж ВНЗ встановлюють власні ціни (8 500 - 25 000 євро) 👜 Італія - країна №1 для отримання диплому в дизайні та моді 👜 Навчання в приватних ВНЗ Італіїї можливе італійською та англійською мовами 👜 Італія одна з найгарніших країн світу і має тісний зв'язок з нашою країною.

🇮🇹Школи дизайну в Італії: ✏дизайн у моді ✏управління в моді ✏дизайн інтер'єру ✏графічний дизайн ✏дизайн аксесуарів ✏управління брендом ✏імідж-консультант ✏дизайн реклами ✏ландшафтний дизайн ✏архітектура ✏інтерактивний дизайн ✏дизайн автомобілів ✏медіа-дизайн ✏сценічний дизайн та багато іншого.

Всього в Італії 47 державних університетів та 9 незалежних, що мають державну ліцензію. Тут збереглися середньовічні традиції. У свята студенти носять різнокольорові кепі в стилі Робін Гуда, а новачки проходять обряд повсячення у студенти.

🎓Навчальний рік в університетах починається в жовтні-листопаді і завершується в травні-червні. Хоча в приватних ВНЗ навчання може розпочинатися і в січні. Протягом року буває 3 сесії, і кожен студент сам вирішує, коли і які іспити йому здавати, так як всі мають індивідуальний навчальний план. Кожен іспит потребує величезної власної підготовки, адже на лекціях дають лише маленьку частину того, що ви повинні знати про предмет. Та й справляються з іспитами далеко не всі: до диплома доходять лише три людини з десяти вступивших.

Іноземні студенти при вступі на перший університетський цикл не здають вступних іспитів, тому теоретично, можна вступити маючи лише атестат про середню освіту. Але насправді це неможливо. Для того, щоб вступити на бакалаврат в державний чи приватний ВНЗ Італії, що видає дипломи державного зразка, потрібен 1 додатковий рік (в школі в Італії чи іншій країні, чи 1 курс нашого ВНЗ, чи 1 курс в іноземному ВНЗ).

До того ж багато італійських університетів має власну систему тестування мови. Хоча й офіційний іспит по італійській та англійській мові краще здати - він потрібен для отримання студентської візи.

🌍А от школи дизайну та академії витончених мистецтв приймають студентів за конкурсом, що достатньо великий, адже навчання в них дуже престижне. Як правило вимагається портфоліо.

Маючи міжнародний диплом, випускники університетів Італії користуються великим попитом на ринку праці. Після отримання вищої освіти у всіх студентів є можливість залишитися працювати в Італії. Дається 1 рік після закінчення ВНЗ для пошуку роботи.☝

Цікаваю є для вас така інформація? Пишіть нам про які країни хотіли би дізнатися в першу чергу!

5385fb0c7e6ed6b67582c20946fa6819_YS4f1irGVwQ.jpg