Присоединиться

Моторошне вбивство на Хіммістечку в Сумах: загинув, захищаючи дівчат

На вихідних місто сколихнула жахлива звістка: на очах у свідків зарізали молодого хлопця. Підозрюваний у вбивстві намагається виправдатися через суд, не визнаючи своєї провини.

Роману Яськову було 26 років, він загинув від удару ножем, захищаючи дівчат. В останню путь Романа прийшли проводжати родичі, друзі, сусіди, вчителі і однокласники.

"Він завжди допомогав всім. І коли його просили, він завжди був готовий прийти на допомогу.  Я із школи, я не пам’ятаю ніяких поганих вчинків, щоб він комусь щось погане зробив. Звичайно дуріли, балувалися, але злого і поганого нічого", - говорить подруга загиблого Лідія.

Убивство сталося на очах у багатьох свідків. У цьому будинку двоє дівчат винаймали квартиру, мали виїжджати з неї і покликали друзів, аби ті допомогли перевезти речі. Не зважаючи на попередні домовленості, хазяйка нікого у квартиру не впускала, мовляв, речей немає, дівчат бачить уперше. На місце викликали поліцію. Кілька годин вмовляли хазяйку відчинити, та марно. Копи поїхали геть, хлопці лишилися чекати біля під’їзду, а дівчата – усередині. Один з хлопців, Роман, піднявся до дівчат. За кілька хвилин  ті почали перелякано кричати. Хлопці забігли до під’їзду, і першим, кого побачили, був господар квартири. Чоловік став кидатися із ножем на хлопців, які щойно зайшли. Його витягли на двір, вибили із рук ніж. Слідом вийшов скривавлений Роман.

Одразу викликали "швидку" і копів, які не встигли далеко від’їхати. Романа забрали до реанімації, та життя врятувати не вдалося – хлопець помер від втрати крові, лезом були пробиті легені і серце. Поки рятували Романа, хазяїн квартири утік. За кілька годин явився до відділку поліції із заявою, мовляв: його побили. Ці ж свідчення давав і у суді, стверджував, що він - постраждалий, і нікого не вбивав. Втім Феміда не стала на його бік.

Підозрюваному – сорок років, він раніше судимий за розповсюдження наркотиків та отримав умовний термін. Тепер йому загрожує до 15 років за гратами.

39199fc2a3440dac0a153bba2070d462_BGHvzCQw4lQ.jpg