Присоединиться

Одноденна екскурсія "Кам'яне село" та Олевськ, 12 жовтня 12 жовтня, запрошуємо всіх бажаючих відвідати разом з нами Геологічний заказник "Кам'яне село" та місто Олевськ на Житомирщині, в одноденному екскурсійному турі.

Кам'яне Село – одне з найбільш містичних і таємничих місць в Україні. Геологічний заказник розташований на схід від села Рудня-Замисловицька в Олевському районі Житомирської області. Гігантські кам'яні брили, розкидані по лісі і мальовничо порослі мохом, протягом багатьох років хвилюють уяву місцевих жителів. З їх походженням пов'язано багато переказів і легенд. По одному з них, Бог покарав ціле село за те, що один з жителів відмовився подати переодягненому в жебрака Всевишньому навіть шматочок хліба. Величезні валуни своєю формою нагадують будинки. З них навіть сформована ціла вулиця – тому їх і назвали Кам'яним Селом. Урочище впевнено можна віднести до пам’яток природи України, які варто побачити. Ця місцина славиться не лише своєю живописністю, а й містичною атмосферою.

Олевськ — місто на Житомирському Поліссі, на березі р. Уборть. Назву міста пов'язують з іменем Овруцького князя Олега Святославовича, який жив і князював наприкінці X століття. За археологічними дослідженнями територія сучасного Олевська була заселена ще в IV тисячолітті до нашої ери. За історичними документами Олевськ вперше згадується в 1488 році.

Програма (12.10.2019): 05:00 - виїзд з Чернігова 07:00 - виїзд з Києва 10:30 - прибуття до Олевська, початок екскурсії у супроводі місцевого гіда, переїзд до заказника "Кам'яне село", екскурсія. 17:00 - закінчення екскурсії, виїз додому 21:00 - прибуття до Києва 23:00 - прибуття до Чернігова

Вартість: 775 грн (695-735 грн - для власників клубних карт Semargl) У вартість включено:

  • транспортні витрати
  • суровід професійним гідом
  • екскурсія
  • страховка

У вартість не входить:

  • сувеніри, витрати на харчування

Обов'язково беріть з собою воду/термос з гарячими напоями, їжу для обіду, а також фрукти та смаколики на весь день.

Для бронювання місця необхідно зв'язатися з адміністратором Юлія в месенджері, або за тел. 0935244717 (viber, telegram), вислати необхідні дані для реєстрації учасника і внести передоплату. Місце вважається заброньованим після внесення 100% оплати! Можна залишити попередню бронь і протягом 2-х днів її підтвердити (оплатити) або скасувати. У разі відмови від поїздки, передоплата повертається в повному обсязі, тільки в тому випадку, якщо Ви знаходите заміну на своє місце! В інших випадках, передоплата поверненню не підлягає! Дякуємо за розуміння!

Як вдягтися? Одяг зі щільної тканини, із довгими рукавами, капелюх, та закрите взуття захистять Вас від кліщів, комах, подряпин і навіть, при зутрічі із гадюкою. Одягайтесь по погоді. Не завадить мати дощовик.

В нашій подорожі Ви побачите справжній «український Стоунхендж», отримаєте цілющий заряд бадьорості та енергії, насолодитесь красою осінньої природи.

46579d9fd69ec0a62b79f0645f700599_s4dzj5wlUrM.jpg