Присоединиться

#психологічніпоради

Як впоратися з розлученням: універсальні поради чоловікам і жінкам 💔

📌Пориньте в себе. Не варто робити вигляд і переконувати себе в тому, що у вашому житті нічого не змінилося. Прийміть факт розлучення, обміркуйте все, що вас турбує, зустріньтеся обличчям до обличчя зі своїми страхами, проговоріть та усвідомте їх – тільки так ви зможете з ними боротися. Не варто відкладати це у дальню шухляду.

📌Займіться справами. Присвятіть вільний час новому захопленню, хобі або улюбленій справі, напишіть список цілей на майбутнє, відвідайте місця, які давно збиралися, прочитайте нову книгу або перегляньте фільми. Це урізноманітнить ваше життя, дасть можливість відчути нові враження, познайомитися з людьми та дізнатися щось нове для себе.

📌Спілкуйтеся. Не закривайтеся від світу. Проводьте час зі своїми близькими, зустрічайтеся з друзями та знайомими. Якщо ви не хочете, щоб вас жаліли або обговорювали особисті теми – попередьте про це. Крім того, корисними будуть не тільки зустрічі з близькими, а й нові знайомства. Не обов’язково відразу шукати заміну колишньому партнеру, досить поспілкуватися з цікавими особистостями, йти вперед, відволіктися від думок про людину, з якою тепер вас пов’язує тільки минуле.

📌Не витрачайте енергію на злість. Якими б не були ваші минулі стосунки, не варто замислюватися про помсту або негатив на адресу екс-половинки. Подякуйте партнера за всі світлі моменти (для початку зробіть це подумки), усвідомте свої помилки, щоб не допустити їх повторення, пробачте один одного і перестаньте витрачати свою енергію даремно.

📌Рушайте в подорож. Активний відпочинок або тур в компанії друзів допоможе впоратися з негативними думками. Розгляньте варіанти, які допоможуть вам максимально відпочити (можливо, ви давно хотіли піднятися на вершину гори, провести кілька днів на пляжі або відвідати різні міста, розглядаючи пам’ятки).

📌Наповнюйте життя позитивом. Дивіться веселі відео, купуйте аксесуари або речі яскравих кольорів, шукайте щоденну причину для посмішки. Не сумуйте, самостійно перетворюючи життя на сірі та нудні будні.

📌Ведіть здоровий спосіб життя. Багато хто намагається знайти розраду та розслаблення в алкоголі, шкідливих звичках та їжі. Важливо розуміти, що це тільки погіршує ваш стан і вганяє в депресію. Висипайтеся, харчуйтеся правильно, займіться спортом, і ви відразу відчуєте себе краще!

📌Пам’ятайте, що попереду на вас чекає все найкраще, обов’язково звертайтеся за допомогою, якщо розлучення викликає труднощі, мрійте, насолоджуйтеся життям, і воно подарує вам багато нових вражень і кохання!

1f130f604421c0eaa9fafb8d15e533c9_NuDqHOKvs-I.jpg