Присоединиться

#психологічніпоради

Як повернути близькість з чоловіком? 💑

📌Визначте причину відсутності близькості. Для того, щоб впоратися з проблемою, потрібно її виокремити. Доведеться добре подумати і проаналізувати ваше спілкування. Може виявитися, що близькості як такої і не було або ж вона втрачена. Якщо зміна вашого спілкування спричинила певна ситуація – необхідно у ній розібратися, адже вона може не давати партнерам можливості відкриватися один одному, руйнуючи стосунки день за днем.

📌Доведеться проаналізувати власну поведінку, а також партнера. Можливо, що відкритися комусь із вас заважає особиста скутість, наприклад, відголосок минулих стосунків, виховання чи спілкування у вашій родині. Справитися з проблемами психологічного характеру ви можете самі, а також за допомогою фахівця (психолога). Пам’ятайте, що близькі стосунки – це обопільна робота, для якої потрібні зусилля з кожного боку.

📌Відкривайтеся один одному крок за кроком. Як тільки ви розберетеся у причині, яка заважає вам встановити або повернути душевну близькість з партнером, ви повинні навчитися будувати довірчі та близькі стосунки з коханим. Це варто робити поступово, не обрушуючи непідйомну нішу за один раз. Намагайтеся більше спілкуватися (цікавтеся, як пройшов день у вашого коханого, що він відчуває, як би ви могли йому допомогти і т.д.), відпочивайте разом (рушайте в кіно, на побачення, майстер-клас, прогулянку і т.д. ), діліться своїми почуттями і переживаннями, підкріплюючи їх новими спільними емоціями і враженнями.

📌Будьте щирими. Тільки взаємна відкритість допоможе створити міцний зв’язок. Проявляйте емпатію, ставтеся уважно до почуттів вашого партнера, змін у його житті та всього, що він визначає важливим для себе, не забувайте, що награний інтерес відчувається відразу і відштовхує вас один від одного.

aea7b510e25ca4179f21d74fb56114df_ZIH5Jgw0x5E.jpg