Присоединиться

Наша агенція, для свого клієнта, логістичної компанії, яка здійснює діяльність у галузі сортування та поставки автомобільних запчастин, проводить набір фізичних працівників, з перспективою працевлаштування на посаді оператор вилочного навантажувача.

ВАЖЛИВО! Перед початком роботи кожен працівник має пройти навчальний курс на посаду оператора вилочного навантажувача. Курс триває 2 тижні (80 робочих годин). Даний курс коштує 500 злотих, його оплачує роботодавець. Після закінчення курсу кожен працівник отримає сертифікат та посвідчення на посаду оператора вилочного навантажувача/працівника складу.

За період навчання (два тижні) працівники отримують оплату в сумі 200 злотих нетто. Після закінчення курсу на кандидатів очікує практичний екзамен з управління карою. Після цього - вихід на роботу, оплата праці - 9,50 злотих нетто за годину праці.

РОБОТА ФІЗИЧНО НЕ ВАЖКА. На початку робота полягає на: • перевірці якості контейнерів/чищення/ наклеювання; • підготовці вантажу до вивантаження (відкрити борт, відв'язати вантаж) і проведенні необхідних робіт після завантаження (закріпити вантаж, закрити борт). Після адаптації на робочому місці є можливість працювати на карі, все залежить від здібностей кандидатів та потреб виробництва (в середньому через 2-3 тижні після початку роботи, наші робітники працюють операторами вилочних навантажувачів). Роботодавець зацікавлений в довготерміновій співпраці, для цього надаємо всі документи для виготовлення карти побиту (продовження легального перебування і праці на території Республіки Польща, без необхідності виїзду/виготовлення візи). Транспорт до місця проживання, буде організований роботодавцем. Витрати на транспорт будуть частково покриті роботодавцем, частково – робітником. Частина, яку оплачуватиме робітник становитиме бл. 80 зл./місяць (так як коштує проїзний квиток на місяць в більшості польських міст).

Пропонуємо:

  1. Стабільну і легальну роботу;
  2. Професійну обслугу зі сторони роботодавця;
  3. Безкоштовне проживання;
  4. Виплата зарплати до 15-го числа кожного місяця на рахунок в банку;
  5. Роботу 8 годин + надгодини ( в середньому 200-280 годин в місяць), 6 днів на тиждень в 3 зміни. Вимоги:

1.ОБОВ’ЯЗКОВО: досвід управління транспортним засобом: автомобіль, трактор, мотоцикл і т.п.; 2.Досвід управління вилочним навантажувачем не вимагається; 3.Працьовитість, самостійність та відповідальність; 4.Прихильність та висока мотивація до роботи; 5.Без шкідливих звичок.

Зарплатня нетто: 9,50 зл нетто за год.

2d1ac6631134ac8a3663ec98dcbe61c3_gWstNgNGMOk.jpg