Присоединиться

Виграйте $100 від "Орел и Решка"! 5-6 грудня на виставці, присвяченій подорожам найпопулярнішого тревел-шоу країни , можна буде виграти заповітну пляшку зі $100. Для цього відвідувачам запропонують пройти невеликий квест. Кожен учасник отримає бланк із питаннями, який необхідно буде заповнити за час прогулянки. Серед тих, хто правильно відгадає усі загадки, у понеділок, 7 грудня, команда шоу випадковим чином обере одного переможця. Саме він отримає легендарну пляшку «Орла і решки» із сотнею доларів всередині.

«За 10 сезонів ми заховали 166 таких пляшок по всьому світу, і, до речі, більше половини з них досі не знайдені, ─ розповідає Олена Синельникова, генеральний продюсер «Орла і решки». ─ Найбільший ажіотаж, звичайно, виникав у країнах СНД. В одному місті у нас навіть був неприємний інцидент із господарем будинку, в стіні якого ми залишили пляшку: наші відчайдушні глядачі буквально розібрали цю стіну на цеглини у пошуках трофея. Тепер ми вирішили дати шанувальникам «Орла і решки» і всім любителям подорожей додаткову можливість отримати заповітну пляшку зі стартовим капіталом для наступної поїздки».

Квест ─ не єдина причина заглянути на виставку «Орел і решка» в оранжереї». У гостей події буде унікальна можливість відвідати закриту оранжерею, де майже на тисячі квадратних метрах зібрані рослини з дощових лісів Азії, Африки і Південної Америки. Атмосферу тропіків підтримують звукові і світлові ефекти ─ гарчання диких звірів, спів пташок і шелест листя. На виставці відвідувачів чекають дві експозиції: в першій зібрані кращі фотографії проекту, а друга об’єднує 70 незвичайних, красивих і цікавих предметів, привезених командою з найвіддаленіших куточків світу. Крім того, в холі оранжереї облаштовані освітня і фотозони для гостей будь-якого віку.

Нагадуємо, взяти участь у квесті зможе кожен відвідувач виставки 5 і 6 грудня. Виставка працює в оранжерейному комплексі Національного ботанічного саду з 11:00 до 19:00. Відвідування події і участь у квесті безкоштовні. Вартість відвідування ботанічного саду – 30 гривень для дорослого і 10 гривень для дитини.

2f91c36cca3f4050be8b53de3770e6b9_HNcrueNMEHA.jpg